Jaroslav Lhotský
Mobil: 608121312
Mobil: 607541155
e-mail: pirat@pujcovnaraftu.cz

Najdete nás v areálu
letiště České Budějovice.souřadnice:
48°57'22.918"N
14°25'51.975"E


In-počasí

Pirát na Facebooku Pirát na Google+

Půjčovna raftů a kánoí - školní výlet na Vltavě

Výlet se třídou na vodu patří mezi nejoblíbenější vzpomínky většiny studentů. Naše půjčovna raftů a kánoí pro Vás za výhodných podmínek zajistí, lodě, příslušenství a instruktory pro sjíždění Vltavy.

Zázemí vybudované kolem řeky a občanská vybavenost na dosah v kombinaci s množstvím památek a úchvatnou přírodou dělají z Vltavy ideální terén pro pořádání školních výletů či kurzů. Nízká obtížnost splouvání, zrekonstruované, přímo pro rekreační sjíždění zbudované propusti v jezech Vám zajistí bezpečnou plavbu. Studenti se pod dohledem našich instruktorů seznámí s řekou a se základy vodáctví. Na vodě lépe poznají své spolužáky i sami sebe a odnesou si spoustu pěkných vzpomínek a veselých zážitků.

Fotogalerie

Školní výlet - Půjčovna raftů - Pirát Školní výlet - Půjčovna raftů - Pirát Školní výlet - Půjčovna raftů - Pirát Školní výlet - Půjčovna raftů - Pirát Školní výlet - Půjčovna raftů - Pirát Školní výlet - Půjčovna raftů - Pirát

Vodácký výlet pro Vás připravíme kompletně, tedy Vaším úkolem bude pouze dopravit se na smluvené místo vyplutí. Tam na Vás již budou čekat vybavená plavidla a případně i naši instruktoři. Vybaveným plavidlem rozumíme pádla, vesty, barely a další případné bezpečnostní prvky. Zbývá jen poslechnout si úvodní školení a hurá, můžete vyrazit. Po doplutí si od vás zase vše převezmeme. Nezáleží, kam dojedete, ani kdy. Na místě a čase vracení materiálu se buď dohodneme předem, nebo nám zavoláte ve chvíli, kdy Vám to bude vyhovovat.

Školní výlety pořádáme vždy v květnu, červnu a září.

Při organizování školních výletů úzce spolupracujeme s některými kempy podél řeky a pro naše klienty zajišťujeme výhodnější ceny za ubytování a stravování.

Zapůjčení kalkulujeme tak, aby cena za pronájem při plném obsazení plavidel vycházela při vícedenním zapůjčení  na osobu a den 80,-Kč. Jednodenní výlet pak vyjde na 100,-Kč za den a žáka. V této ceně zajistíme úplný servis, tedy plavidlo vybavíme vším potřebným, dopravíme na začátek plavby a vyzvedneme v cíli splouvání. Vybavení připravíme na určeném místě dle potřeb skupiny a není potřeba se již o nic starat. Při pořádání školních kurzů používáme pouze vesty s novým evropským atestem ISO 12402-5 Pro větší skupiny zajistíme v případě zájmu přepravu 45ti místným busem.

Pro pedagogický dozor jsou místa v lodi zajištěna zdarma.

Jaroslav Lhotský
Mobil: 608121312
Mobil: 607541155
e-mail: pirat@pujcovnaraftu.cz

Najdete nás v areálu
letiště České Budějovice.souřadnice:
48°57'22.918"N
14°25'51.975"EPirát na Facebooku Pirát na Google+

Copyright (c) 2007 - 2018 Pujcovnaraftu.cz - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.

Půjčovna motorových člunů | Taxi České Budějovice
TOPlist