Jaroslav Lhotský
Mobil: 608121312
Mobil: 607541155
e-mail: pirat@pujcovnaraftu.cz

Najdete nás v areálu
letiště České Budějovice.souřadnice:
48°57'22.918"N
14°25'51.975"E


In-počasí

Pirát na Facebooku Pirát na Google+

Jak objednávat?

Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem,nebo vyplněním objednávkového formuláře. Je-li potřebný materiál ve Vámi požadovaném termínu volný, předběžně jej zarezervujeme a zašleme Vám (poštou nebo e-mailem) cenovou kalkulaci ve kterém je Vaše objednávka přesně vyčíslena a jsou zde uvedeny podrobnosti pro zaplacení 30%tní zálohy na zapůjčení.Záloha je splatná do jednoho týdne ode dne doručení kalkulace. Po jejím obdržení je materiál rezervován závazně, není-li však záloha zaplacena v době splatnosti, vybavení je uvolněno pro další zájemce.Zálohu lze zaplatit převodem, poštovní poukázkou, nebo v hotovosti. Objednávku lze i po zaplacení zálohy upravovat, výše zálohy se tím nemění. Pokud je termín vypůjčení kratší než týden ode dne objednání, zálohu nevyžadujeme.Zbytek ceny za vypůjčení je doplacen hotově při podpisu smlouvy o pronájmu v den převzetí.

Protože při objednávání vzniká celá řada variant odvislých od Vašich požadavků a možností naší půjčovny a my se snažíme všechna Vaše přání beze zbytku vyplnit, upřednostňujeme telefonický kontakt.

Předávání lodí: objednané lodě s příslušenstvím si můžete vyzvednout u nás ve skladu v areálu letiště České Budějovice , nebo daleko pohodlněji přímo na místě, kde chcete plavbu zahájit.Stačí si přiobjednat dopravu (viz ceník) a my Vám vše přivezeme až na místo vyplutí. Při předávání je sepsána smlouva o pronájmu a zaplacena cena za pronájem popř. doplatek zálohy. Při vracení funguje stejný postup - buď nám vypůjčený materiál vrátíte zpět do skladu, nebo si ho vyzvedneme v místě, kde sjíždění ukončíte.Máte-li zaplacenou dopravu na start, je vyzvednutí již zdarma.

Cenová kalkulace ve formátu doc ke stažení zde

Jaroslav Lhotský
Mobil: 608121312
Mobil: 607541155
e-mail: pirat@pujcovnaraftu.cz

Najdete nás v areálu
letiště České Budějovice.souřadnice:
48°57'22.918"N
14°25'51.975"EPirát na Facebooku Pirát na Google+

Copyright (c) 2007 - 2018 Pujcovnaraftu.cz - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.

Půjčovna motorových člunů | Taxi České Budějovice
TOPlist